Monday, August 17, 2009

bike thieves! go to hell! | rattavargad minge põrgu!

Scott YZ 2

My boyfriends bicycle got stolen last week! My beautiful Sohfa is still here, because thieves have a different taste (they don't like beautiful city bicycles!). To get to Scott, they broke my bicycle lock too, they were loked together and my bicycle was on thieves way!


Möödunud nädalal vasrastati Tallinnas, Koplis, meie maja keldrist seina külge lukustatud jalgratas Scott YZ 2! Õnneks on minu ratas alles, kuigi nad pidid Scotti juurde pääsemiseks lõhkuma ka minu rattaluku, sest see ratas oli kinnitatud Scotti külge ning viimane oli siis seina küljes. Neile õnneks ei meeldi ilusad linnarattad (ei, ma ei ole solvunud!).


Kui kellelegile pakutakse või te näete kuskil ratast Scott YZ 2 (pildil) ning kui nad midagi ei muuda siis tundemärgid: küljes tagumine porilaud ning pakiraam! Olemas kompuutri koht, kuid kompuuter puudub, lenkstangid mustad, küljes kulunud sarved ning väike hall (matt) rattakell, 24 (vist) käiku, pildil olev sadul oli vahetud suurema ja pehmema (must) vastu, samuti vahetatud hiljuti tagumised hammasrattad, mis on siis uued ja ka läikivad.


Kontaktid on olemas selle lingi all http://www.vargus.ee/816/Varastatud_Scott_Voltage_YZ_2

1 comment:

  1. [...] Pilt on paari aasta vanune ja sadul oli nüüdseks vahetatud, rohkem infot siin: http://www.vargus.ee/816/Varastatud_Scott_Voltage_YZ_2 ja ka siin http://estcc.wordpress.com/2009/08/17/bike-thieves-go-to-hell-rattavargad-minge-porgu/ [...]

    ReplyDelete