Monday, October 5, 2009

huge bicycle sculpture | suur jalgratta skulptuur

This photo is the result of big gathering of bicycles (3rd October, Vabaduse square, Tallinn), what was part of Plektrum Festival. More information Do you live in virtuality? Bicycles and Plektrum festval.


Unfortunately there wasn't so many bicycles as I hope there will be, but still it was great hour what I spend on this square (I was part of back wheel), because I have lot of pics now what I will post in the future. This hour weather was also great, but just before there was a rain and the storm was coming... maybe because of that there was so few of us standing there.


Big photo


jalgratas photo by Kalle Veesaar


Plektrumi festivali raames oli laupäeval Tallinnas Vabaduse väljakul suur jalgratturite kogunemine, kus moodustati jalgratturitest suur jalgratas. Üritus oli osa Plektrumi festivalist, millest saate lugeda ka paar postitust all pool pikemalt.Veetsin väljakul umbes tunni ja see oli väga vahva, sain palju pilte mida tulevikus siis postitada ning muide, ma olin osa tagumisest rattast. Kahjuks oli meid seal üsna vähe, ootasin ikka suuremat kogunemist aga tõenäoliselt oli asi varasemalt olnud vihmasabinas ning selles, et õhtuks ennustati tormi. Pilt tehti ära vist jube enne poolt kolme, kuid nii mõnigi saabus alles kell kolm, sest üleskutsel ei olnud kirjas pildi tegemise aega, sellest arvamus, et kaks tundi on kogunemiseks ja siis tuleb pilt. Kuid siin ta nüüd on ja suur on jalgratas ka!

Suur foto

Meediakajastused:

1 comment:

  1. that is so, so cool!
    the bicycle is perfect
    and the square, lovely

    Thank You for sharing this. Cheers!

    ReplyDelete