Sunday, May 31, 2009

Sooda from the train

Cycle Chic Estonia

Cycle Chic Estonia

Sooda means (cooking) soda in Estonian, but sometimes we also use this world to describe something silly or foolish, so Mari is deadly and silly cyclist! Nice to know :)

Pärnu, near ladies beach

IMG_5181

Today was first hot summer day in Estonia. I went to Pärnu with my bicycle (by train). Pärnu is most popular beach town in Estonia and our summer capital.

There were lots of cyclists, but most of them were dressed for sports...or really simpel. I also noticed that they love knee pants :) Most of them.

Friday, May 22, 2009

Tallinn, Tehnika street

Cycle Chic Estonia

Rattaga tööle

Eesti Rattarikkaks algatus ja ühisettevõtmine Tallinnas ja Tartus peaks julgustama inimesi reedeti rattaga tööle tulema. Tallinnas viiel marsruudil, mina liitusin hommikul Pelgulinna poolt tulijatega ning kuigi algus oli arvamus, et inimesi tuleb palju rohkem oli Õismäe ühe inimese sõidul meie oma üsna rattarikas ehk viis ratturit!


IMG_4923


IMG_4925


IMG_4926


Kõik teed lõppesin Jaani kiriku juures (minule väga mugavalt, sest töötan ju siinsamas) ning sinna oli ka ikka kenake seltskond kokku kogunenud ning nii mõnigi oli väga cycle chic :) Ehk avapostituseks sobib see kõik nii hästi.


IMG_4928


IMG_4929


IMG_4931


IMG_4932


IMG_4933


Järgmine reede (või esmaspäev, või teisipäev...) tuled ka sina rattaga tööle?