Monday, August 31, 2009

Kabli, Pärnu county

IMG_0081

I took this picture front of popular bakery shop in little seaside village Kabli. He is just so color coordinated :)

Thursday, August 27, 2009

aussie in Tallinn

aussie

Night shift in Tallinn "onya" downtown. And she says: G'day mate!
Not pooped girl with red flaming cuppa in head and bike that looks like a galah - no damper yet to come.


sent to us by Ilmar

Wednesday, August 26, 2009

Saturday, August 22, 2009

chihuahua and Jopo bicycle

Estonia Cycle Chic Ilmar sent us lovely photo about same pink Jopo bicycle from last cycle chic post.

Niina - probably the best friend of this pink jopo bicycle

Monday, August 17, 2009

bike thieves! go to hell! | rattavargad minge põrgu!

Scott YZ 2

My boyfriends bicycle got stolen last week! My beautiful Sohfa is still here, because thieves have a different taste (they don't like beautiful city bicycles!). To get to Scott, they broke my bicycle lock too, they were loked together and my bicycle was on thieves way!


Möödunud nädalal vasrastati Tallinnas, Koplis, meie maja keldrist seina külge lukustatud jalgratas Scott YZ 2! Õnneks on minu ratas alles, kuigi nad pidid Scotti juurde pääsemiseks lõhkuma ka minu rattaluku, sest see ratas oli kinnitatud Scotti külge ning viimane oli siis seina küljes. Neile õnneks ei meeldi ilusad linnarattad (ei, ma ei ole solvunud!).


Kui kellelegile pakutakse või te näete kuskil ratast Scott YZ 2 (pildil) ning kui nad midagi ei muuda siis tundemärgid: küljes tagumine porilaud ning pakiraam! Olemas kompuutri koht, kuid kompuuter puudub, lenkstangid mustad, küljes kulunud sarved ning väike hall (matt) rattakell, 24 (vist) käiku, pildil olev sadul oli vahetud suurema ja pehmema (must) vastu, samuti vahetatud hiljuti tagumised hammasrattad, mis on siis uued ja ka läikivad.


Kontaktid on olemas selle lingi all http://www.vargus.ee/816/Varastatud_Scott_Voltage_YZ_2

Tuesday, August 11, 2009

Pärnu road, Tallinn

polka dots

She is a perfect cycle chic girl. Just look her polka dot bicycle, her scarf and dress and a laptop bag :) Love her stile!

Ta on perfektne šikk jalgrattur! Vaadake vaid seda täpilist jalgratast, tema kleiti ja salli ning laptopi kotti :) Armastan ta stiili!

Monday, August 10, 2009

Tuesday, August 4, 2009

self made bicycle carriage and chopper-bicycles | ise tehtud jalgratta järelkäru ja chopper-jalgrattad

Riho1

Riho sent to us 2 photos, one about he and his friends bicycle trip around Estonia and one about his chopper-bicycle, what he use hes everyday trips to work, to store etc.

At this trip they used selfmade bicycle carriage, where was 5 people things for a week! Unfortunately this chopper-bicycle on the above picture is now stolen!! Again bad news!

---

Riho saatis meile kaks pilti: ülemine pilt on tehtud rattamatkal, paar nädalat tagasi ning alusemisel on tema chopper-jalgratas, mida ta kasutab igapäevaselt nii tööle, kui poodi sõitmiseks.

Jalgrattamatkal kasutasid nad ise ehitatud jalgratta järelkäru, mis mahutas viie inimese asjad kogu nädalaks. Meil on aga ka kurb uudis, ülemisel pildil olev chopper-jalgratas on varastatud!

Riho2

As you already know: sent to us by Riho

Monday, August 3, 2009

bicycle wedding | jalgratas ja pulmad

My friend, Kairi, just came back from Norway and sent me picture about couple who spent their honeymoon driving around with bicycles. They are not cycle chic, but I love the idea :) Obviosly, they are just married :)


Some says ago I thought about bicycle weddings, where couple use bicycle(s) not car and I found great post by Chic Cyclists (Boston) about weddings and bicycles http://chiccyclist.blogspot.com/2009/07/bicycle-wedding.html There are great pictures under the links. :)


Have there been any bicycle weddings in Estonia? Maybe you can share the pictures?


Norra


Mu sõber, Kairi, tuli just tagasi Norrast ja saatis mulle seal tehtud pildi paarist, kes olid oma mesinädalatel, nagu pildilt näha on nad just abiellunud! Neid ei saa küll liigitada cycle chic, kuid idee ja pilt on mõnus ja jagamist vääriv!


Paar päeva tagasi ma just mõtlesin selliste jalgratta pulmade peale, kus paar kasutab auto asemel jalgratast ning leidsin ka sobiva sissekande Chic Cyclist (bostonist) blogist http://chiccyclist.blogspot.com/2009/07/bicycle-wedding.html  Tähelepanu linkidele, mis on teksti sees, nende all on väga lahedad pildid! Kas keegi on kasutanud jalgrattast oma pulmas ka Eestis? Äkki jagate meiega pilte?


Minu e-post: cyclechicest@gmail.com